Trzin

KALCER d.o.o. www.kalcer.si info@kalcer.si T: 01-724-67-70
F: 01-724-67-99
Generalni direktor Metod Cerar metod.cerar@kalcer.si T: 01-724-67-72
M: 041-611-266
Izvršni direktor Ciril Marčun ciril.marcun@kalcer.si T: 01-724-67-73
M: 041-721-358
Tajništvo Živa Kancilija ziva.kancilija@kalcer.si T: 01-724-67-71
Komericala Nuška Marn nuska.marn@kalcer.si T: 01-724-67-76
M: 041-324-444
Uroš Pečnik uros.pecnik@kalcer.si T: 01-724-67-85
M: 031-379-728
Benjamin Barbič ben.barbic@kalcer.si T: 01-724-67-75
M: 041-571-675
Gregor Burnik gregor.burnik@kalcer.si T: 01-724-67-89
M: 040-452-199
Goran Špetič goran.spetic@kalcer.si T: 01-724-67-86
M: 031-521-895
Matic Cerar matic.cerar@kalcer.si T: 01-724-67-61
M: 031-804-612
Andrej Grad andrej.grad@kalcer.si T: 01-724-67-86
M: 051-669-349
Blaž Stipar blaz.stipar@kalcer.si T: 01-724-67-77
M: 031-261-197
Hadis Durić hadis.duric@kalcer.si T: 01-724-67-61
M: 031-494-351
Nabava Rudi Zrim rudi.zrim@kalcer.si T: 01-724-67-83
M: 041-721-359
Tatjana Lončar tatjana.loncar@kalcer.si T: 01-724-67-95
M: 041-864-562
Tina Pratneker Hatić tina.pratnekerhatic@kalcer.si T: 01-724-67-87
M: 031-388-859
Urša Vučer Ščavničar ursa.vucerscavnicar@kalcer.si T: 01-724-67-74
M: 051-319-679
Fakturni oddelek Irena Cerar irena.cerar@kalcer.si T: 01-724-67-78
M: 051-326-222
Urša Leckenby ursa.leckenby@kalcer.si T: 01-724-67-64
Klemen Cerar klemen.cerar@kalcer.si T: 01-724-67-80
Računovodstvo Nataša Doler natasa.doler@kalcer.si T: 01-724-67-79
M: 040-464-897
F: 01-724-67-97
Nina Pogačar nina.pogacar@kalcer.si T: 01-724-67-88
M: 031-306-780
F: 01-724-67-97
Romana Klemenčič romana.klemencic@kalcer.si T: 01-724-67-80
Tajda Lončar tajda.loncar@kalcer.si T: 01-724-67-64
Trgovina Robert Pogačar
(vodja trgovine)
robert.pogacar@kalcer.si T: 01-724-67-90
M: 041-233-896
Jelka Avbelj jelka.avbelj@kalcer.si T: 01-724-67-81, 82
M: 031-379-576
Boris Veber boris.veber@kalcer.si T: 01-724-67-84
M: 031-379-576
Gašper Dolinar gasper.dolinar@kalcer.si T: 01-724-67-60
M: 031-379-576
Ines Spimpolo ines.spimpolo@kalcer.si T: 01-724-67-81, 82
M: 031-379-576
Blaž Klemenčič blaz.klemencic@kalcer.si T: 01-724-67-81, 82
M: 031-379-576
Jasmin Kličič jasmin.klicic@kalcer.si T: 01-724-67-81, 82
M: 031-379-576
Peter Paravinja peter.paravinja@kalcer.si T: 01-724-67-81, 82
M: 031-379-576
Skladišče Viki Jerman
(vodja skladišča)
skladisce@kalcer.si T: 01-724-67-91, 92
M: 051-634-089

Novo mesto

Operativni vodja Goran Kulovec goran.kulovec@kalcer.si T: 07-371-90-90
M: 041-216-969
Komerciala Gašper Jerlah gasper.jerlah@kalcer.si M: 041-237-972
Trgovina Maks Vodopivec
(vodja trgovine)
maks.vodopivec@kalcer.si T: 07-371-90-91
M: 051-478-548
Matej Cvetkovič matej.cvetkovic@kalcer.si T: 07-371-90-93
M: 051-326-111
Miha Starin miha.starin@kalcer.si T: 07-371-90-92
M: 051-326-111
Boštjan Bradač bostjan.bradac@kalcer.si T: 07-371-90-92
M: 051-326-111
Matej Lindič matej.lindic@kalcer.si T: 07-371-90-93
M: 051-326-111
Skladišče Aleš Vesel
(vodja skladišča)
M: 051-644-742

Maribor

Operativni vodja Gregor Kolednik gregor.kolednik@kalcer-mb.si M: 051-334-417
Tajništvo Sandra Prebil info@kalcer-mb.si T: 02-320-74-20
Komerciala Simona Stegne simona.stegne@kalcer-mb.si T: 02-320-74-33
M: 041-652-869
Gregor Gaber gregor.gaber@kalcer-mb.si M: 031-800-671
Nabava Stanislav Brunčič stane.bruncic@kalcer-mb.si T: 02-320-74-31
Računovodstvo Simona Gašparič simona.gasparic@kalcer-mb.si T: 02-320-74-30
M: 051-603-331
F: 02-320-74-22
Trgovina Milan Čepe
(vodja trgovine)
milan.cepe@kalcer-mb.si T: 02-320-74-25
M: 031-683-003
Sašo Pečar trgovina@kalcer-mb.si T: 02-320-74-21
M: 031-340-880
Ivan Matjašič trgovina@kalcer-mb.si T: 02-320-74-21
M: 031-340-880
Mateja Dolenc trgovina@kalcer-mb.si T: 02-320-74-21
M: 031-340-880
Skladišče Jernej Satler
(vodja skladišča)
T: 02-320-74-26

Beograd

Generalni direktor Metod Cerar metod.cerar@kalcer.si T: 00386-1-724-67-72
M: 00386-41-611-266
Operativni vodja Bojana Jovanović bojana.jovanovic@kalcer.rs T: 063-38-15-66
Računovodstvo Dragana Maleš dragana.males@kalcer.rs T: 063-861-12-01
Fakturni oddelek Milan Milutinović milan.milutinovic@kalcer.rs T: 063-28-71-85
Željko Stanojević zeljko.stanojevic@kalcer.si T: 011-74-88-316
Komerciala Ljubomir Nikčević ljubomir.nikcevic@kalcer.rs T: 063-861-53-09
Bojan Brajković bojan.brajkovic@kalcer.rs T: 063-38-14-93
Milenko Bukvić milenko.bukvic@kalcer.rs T: 063-38-15-02
Trgovina Miloš Raca
(vodja trgovine)
milos.raca@kalcer.rs T: 063-38-16-71
T: 011-74-86-094
Miloš Đokić milos.dokic@kalcer.rs T: 062-52-49-94
T: 011-74-86-094
Ivan Irić ivan.iric@kalcer.rs T: 063-38-11-92
T: 011-74-86-094
Skladišče Aleksandar Injac
(vodja skladišča)
T: 063-30-92-30
×

Preden dokončamo vašo prijavo...

S klikom na polje »DA« spodaj potrjujete, da do morebitnega preklica sprejemate naša tržna obvestila (od Kalcer d.o.o.) po elektronski pošti. Za namen obveščanja z e-pošto hranimo elektronski naslov, ime in priimek. Vaše podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali popoln izbris oziroma prekličete to soglasje. Še več informacij o naši politiki varstva osebnih podatkov.

Še zadnji korak

Ali nam dovolite, da si zabeležimo in hranimo prikaze prejetih sporočil in klike na povezave v prejetih sporočilih? Ker se trudimo pošiljati čimbolj kakovostno in za prejemnike zanimivo vsebino, bi želeli meriti odzive na poslana sporočila. Za boljšo in bolj usmerjeno ponudbo ter prilagajanje nadaljnjih sporočil osebne podatke avtomatsko obdelamo, analiziramo, profiliramo ter ocenjujemo zainteresiranost naših strank za poslana sporočila. Še več informacij o naši politiki varstva osebnih podatkov.

Prijava poteka...

Prosimo, počakajte nekaj trenutkov.